9 maja 2021

You are here: / Najlepsze sushi w Warszawie / Hotele nad morzem

Hotele nad morzem

Hotele nad morzem (5)Coraz częściej z dziewczyną podejmujemy temat, gdzie spędzić tegoroczne wakacje. Ona nigdy nie była nad morzem, ja w sumie też, więc to był pierwszy kierunek, jaki przyszedł nam na myśl. Od początku mieliśmy wybrane hotele nad morzem, wystarczyło po prostu zadzwonić i dowiedzieć się, gdzie są jakieś wolne miejsca.

Jeżeli mam być szczery to była bardzo ważna chwila w moim życiu. Zamierzałem się oświadczyć mojej dziewczynie. Kiedyś wspominała, że lubi romantyzm, więc stwierdziłem, że zaaranżuje jakąś kolację na plaży, przy świecach i wtedy to się stanie.
Jeżeli mam być szczery to już nie mogę doczekać się tych wakacji. Na razie trochę się martwię, aby pogoda się udała. Wycieczka ma być na tydzień. Sami wiecie, że jednak polskie morze to polskie morze. Tutaj pogoda lubi płatać figle. Z drugiej strony nie chce mi się wierzyć, że chociaż jednego dnia ładnego nie będzie. Chciałbym trochę się odprężyć, opalić i przede wszystkim popływać z „rekinami”. Chcę, aby to były niezapomniane wakacje z moją lubą.

Podobne wpisy:

YOU MIGHT ALSO LIKE