9 maja 2021

You are here: / Najlepsze sushi w Warszawie / Zushi Point (Śródmieście) – restauracja dobra na szybki lunch

Zushi Point (Śródmieście) – restauracja dobra na szybki lunch

Zushi Point – wyrazisty punkt na mapie sushi w Warszawie. Mają dobrą opinię, reklamę w internecie także:) Czy zasługują na wysoką ocenę na sushirank? Sprawdźmy!
Jakość sushi

Postanowiłem przetestować podstawowe zamówienie z karty lunchowej: Philadelphia maki- łosoś, warzywa, serek, California maki – paluszek krabowy, warzywa, majonez, Nigiri łosoś, Nigiri krewetka.

Rzeczywiście, jedzenie mają bardzo dobre, aczkolwiek smak nie był tak „fascynujący” jak w moich najwyżej ocenionych lokalach. Powiedziałbym „bardzo dobre”, ale nie „mega”:)
Obsługa

Tutaj absolutnie nie miałem żadnych zastrzeżeń. Wszystko się zgadza. Obsługa kelnerska znakomita i pomocna: 10/10:)
Relacja cena/jakość

Nie mam pewności, czy trochę jednak ceny nie są za wysokie. Nawet nie chodzi o relację do jakości – bo jakość ok, ale o relację do konkurencji. Może to kwestia lokalizacji (ul. Świętokrzyska). Minusik – herbata nie jest w cenie zestawu lunchowego…
Ogólna atmosfera

Ja zawsze mam zastrzeżenia do tego typu wystroju. Niby wszystko się zgadza – sushimasterzy świetnie ubrani, obsługa kelnerska niezwykle schludna. A na ścianie bach…. wielka plazma z włączonym kanałem muzycznym (i z dźwiękiem). Rozumiem fusion, ale mam te 20 minut wolnego od pracy na lunch, przydałoby się jednak ciut ciszy i spokoju…

Podobne wpisy:

YOU MIGHT ALSO LIKE