9 maja 2021

You are here: / Dobre sushi w Warszawie / Todo: Krasińskiego 10 (Żoliborz) – znakomity wystrój

Todo: Krasińskiego 10 (Żoliborz) – znakomity wystrój

Na tapetę idzie dziś inteligencki Żoliborz. Tu jest sporo ciekawych knajpek. A jak radzą sobie z sushi? Sprawdzamy tuż przy parku im. Stefana Żeromskiego…
Jakość sushi

Jakość sushi w Todo jest ogólnie mówiąc OK:) Bez rewelacji i fajerwerków. Sushi jest takie jak powinno być. Tutaj nie dostaniecie wstążeczek i finezyjnie powycinanych owoców liczi i mango:) Jak dla mnie to akurat zaleta – prostota jest czasem zaletą.
Obsługa

Tutaj nie ma sztucznej obsługi rodem z japońskiego filmu o kulturze kraju Kwitnącej Wiśni:) Wręcz przeciwnie – atmosfera potrafi być bardzo luźna. Minusem lokalu jest to, że ciężko jest obserwować pracę sushimasterów, ponieważ ich stanowisko jest „ukryte” w innym pomieszczeniu, w którym goście nie siedzą.
Relacja cena/jakość

Ceny są w standardowej wysokości. Szczególnie lunche zasługują na zainteresowanie!!! Lunch w godzinach 12-15, zestawy w cenach: 19-27 zł z herbatą. Bardzo przyzwoicie.
Ogólna atmosfera

Lokal – jako jeden z niewielu w stolicy ma nowoczesny wystrój w stylu japońskim! Na ścianie znajdziecie ciekawą grafikę (mural?) japońskiego samuraja. Bardzo miło.

YOU MIGHT ALSO LIKE