9 maja 2021

You are here: / Sushi Krasińskiego / Oto!Sushi: Nowy Świat 46 (Śródmieście) – oto jest pomysł na lunch:)

Oto!Sushi: Nowy Świat 46 (Śródmieście) – oto jest pomysł na lunch:)

Do Oto!Sushi wracam co jakiś czas. Na przekąskę – na lunch. Raczej nie jest to miejsce, do którego poszedłbym na romantyczną randkę z dziewczyną:) – ale o tym za chwilę. Trzymajcie się poręczy – oceniamy!
Jakość sushi

Jedzenie w tej restauracji zawsze było na bardzo dobrym poziomie. Gwiazdki na main-streamowych portalach o czymś muszą świadczyć. I tym razem nie zawiodłem się na ich sushi. Tutaj dostaniecie proste danie, bez fajerwerków i całego sadu owocowego na talerzu. Ja akurat cenię sobie taką prostotę.
Obsługa

Do obsługi kelnerskiej nie można mieć zastrzeżeń. Zawsze jak tu trafiłem spotkałem się z miłą ekipą. Tym razem jednak po stronie sushimasterów coś nie zagrało… Knajpka bowiem jest tak urządzona, że części „kuchni” nie widać, a sushimasterzy trochę z tego korzystając rozluźniają atmosferę. Może jednak trochę za bardzo zabawowo:)
Relacja cena/jakość

W Oto! można dobrze zjeść – szczególnie w porze obiadowej. Za przyzwoity zestaw lunchowy z zupą i sałatką (fotka poniżej) zapłacicie 49 zł. Za mniejsze zestawy około 40 zł. Jest to cena zasadniczo właściwa jak na tą jakość.

Ogólna atmosfera

W tej restauracji panuje raczej mocno wyluzowana atmosfera.Jest to dobre miejsce na spotkanie lunchowe. Na randkę ze świecami bym raczej nie polecał… (Na marginesie – nadal szukam fajnego lokalu sushi w Warszawie na tego rodzaju okazję, żeby Wam polecić. Jakieś pomysły?)

YOU MIGHT ALSO LIKE