4 marca 2021

You are here: / Transport i Motoryzacja / Zwiększona ilość zapisujących się na kurs prawa jazdy

Zwiększona ilość zapisujących się na kurs prawa jazdy

Pojawienie się informacji w mediach dotyczących zmian w egzaminach na prawo jazdy od 2013 roku doprowadziło do zwiększonej liczby uczestników. Szkoła jazdy Poznań zalicza się do tego grona ośrodków szkoleniowych. Od podania tej informacji do auto szkoły zgłosiło się więcej osób, niż spodziewali się sami organizatorzy. Pozytywnie wpływa to na właścicieli ośrodków i instruktorów. Im większa liczba kursantów, tym zwiększa się liczba godzin pracy i otrzymywane wynagrodzenie. Kursy na prawo jazdy rozpoczynają się po zgromadzeniu odpowiedniej ilości uczestników. W tym roku dzieje się to bardzo szybko.

Każdy kto tylko może wybiera auto szkołę i zapisuje się na kurs. Dzięki kolejnym osobom zapisującym się na szkolenia, szkoła jazdy poznań funkcjonuje i pomaga kursantom.

Teoria

Pierwsza część to teoria i trwa 30 godzin. Dla wszystkich osób prowadzone są wykłady i puszczane filmy. Podczas teorii poznaje się zasady ruchu drogowego i znaczenie znaków. Instruktor wyjaśnia jakie manewry są dozwolone a jakie nie podczas sytuacji na drodze. Na co trzeba zwracać szczególną uwagę podczas prowadzenia samochodu.
Praktyka

Druga część także trwa 30 godzin i jest to praktyka. Po zapoznaniu z teorią nadchodzi czas na poruszanie się po drogach. Każda taka osoba umawia się na indywidualne jazdy z instruktorem. Po ukończeniu wszystkich godzin, szkoła jazdy Poznań wypełnia odpowiednie dokumenty potrzebne do zapisania się na egzamin. Złożenie ich w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego i wpłacie pieniędzy jest równoznaczne z wyznaczeniem terminu. Na taki egzamin nie można się spóźnić. W przeciwnym razie utracimy pieniądze i będziemy musieli zapisywać się jeszcze raz w WORD-ie.

Zwiększona ilość zapisujących się na kurs prawa jazdy
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

YOU MIGHT ALSO LIKE