6 marca 2021

You are here: / Sushi Warszawa ranking / Wczasy w hiszpańskiej stolicy z Lotem

Wczasy w hiszpańskiej stolicy z Lotem

Wczasy w hiszpańskiej stolicy z Lotem

Madryt to najpiękniejsza z europejskich stolic. Zlokalizowana jest u podnóża Wyżyny Kastylijskiej. Oprócz tego że ma wiele zabytków i atrakcji turystycznych posiada także wiele miejsc zielonych. W Madrycie znajduje się ponad 40 ogrodów i parków, w których wypoczynek i zwiedzanie jest prawdziwym relaksem.

Madryt to najwyżej położona stolica na naszym kontynencie. Centrum miasta stanowi Brama Słońca. W środku znajduje się wieża zegarowa a także posąg niedźwiedzia, który stanowi zarazem główny punkt spotkań. Wielu turystów przybywa także do głównego placu, którego początki sytuują się już w XVI wieku. Często to miejsce nazwany jest podniebnym teatrem Madrytu. Głównym punktem jest oczywiście

Pałac Królewski. Hiszpania ma swój nietuzinkowy charakter i niepowtarzalny klimat. Wszystkie miasta zalewają hotele, restauracje i nocne kluby. Życie nocne jest tu bardzo obfite. Turyści uwielbiają spędzać wieczory na pokazach flamenco czy próbować hiszpańskich specjałów. Madryt nie należy jednak do najtańszych miast, choć na obrzeżach miasta na pewno znajdziemy tańsze noclegi. Bilety lotnicze do Madrytu możemy kupić po okazyjnych cenach u naszego narodowego przewoźnika- w Locie.

W ofercie szalona środa Madryt prezentuje się najkorzystniej. Wystarczy śledzić promocje na stronach linii lotniczych i w środku tygodnia do 23:59 zabukować odpowiedni bilet. Lista miast jest bardzo długa obejmuje miedzy innymi Nowy Jork i Toronto. LOT oferuje także wiele miejsc na naszym kontynencie. Oprócz Madrytu są to miedzy innymi Ateny, a nawet loty do Poznania. Lot słynie z połączeń między polskimi miastami bo ceny za bilety lotnicze są dużą konkurencją dla połączeń naziemnych. W tej ofercie warto wybrać właśnie Madryt, gdyż jest on świetną baza wypadową do wysp Kanaryjskich.

Szalona środa to jedna z najpopularniejszej promocji polskich linii lotniczych. Oprócz tego słyną także z taryfy first minut. Lot ot duże towarzystwo lotnicze istniejące na podniebnym rynku już ponad 80 lat. Dzięki temu cieszy się dużym zaufaniem pasażerów.

Wczasy w hiszpańskiej stolicy z Lotem
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

YOU MIGHT ALSO LIKE