15 sierpnia 2020

You are here: / Sushi Krasińskiego / Wakacje marzeń

Wakacje marzeń

Bilety lotnicze (7)Jeśli wakacje marzeń, to tylko w Stanach Zjednoczonych! Ogrom możliwości, jakie daje ten kraj sprawia, że każdy znajdzie tam coś dla siebie. Warto więc choć raz wybrać się do Ameryki Północnej i odwiedzić USA, które zachwycają życiem, są bardzo kontrastowe, tam bieda miesza się z bogactwem, nowoczesność z przyrodą, ludzie różnych narodowości obierają to miejsca na swój dom. Wprawieni podróżnicy nie będą mieli problemów z zaplanowaniem trasy podróży i znalezieniem punktów koniecznych na mapie USA. Każdy, kto woli jednak, żeby organizacja nie stała po jego stronie, powinien oddać swoje oczekiwania w ręce biura podróży, dla którego zaplanowanie emocjonującej wycieczki do USA to bułka z masłem.

Co warto zobaczy w USA, żeby na zawsze zapamiętać wyjazd tam i cieszyć się świetnymi wspomnieniami? Po pierwsze, Central Park. To kultowe i wszystkim znane miejsce w Nowym Jorku, którego po prostu nie można przegapić. Każdy chce zjeść lunch i odpocząć na trawie. To miejsce, które kochają gwiazdy i nowojorczycy. Po drugie, Metropolitan Museum of Art. Nawet jeśli nie jesteś fanem sztuki, to w trakcie wycieczki do USA po prostu nie możesz przejść obojętnie obok największych i najdroższych zbiorów sztuki na świecie. Muzeum zachwyca nawet tych, którzy ze sztuką mają niewiele wspólnego. Po trzecie, The Wizarding World of Harry Potter. Park rozrywki z Harrego Pottera odtworzony z niezwykłą szczegółowością. Wielka gratka dla wszystkich fanów książek J.K. Rowling, tych dużych i małych, każdy znajdzie tam coś dla siebie. Obiekt znajduje się w Orlando na Florydzie, która przyciąga wieloma innymi atrakcjami, tak więc pobyt tam jest murowanym sukcesem jeśli chodzi o ilość rozrywek.

Wiele osób swoją wycieczkę do USA rozpoczyna od Nowego Jorku albo Waszyngtonu. Te dwa miasta to punkty obowiązkowe podróży amerykańskiej. Nie da się ich uniknąć choćby dlatego, że to właśnie tam znajdują się dwa największe lotniska w Stanach, do których dolatują samoloty z całego świata. Warto pamiętać, że lotnisko w Nowym Jorku położone jest bardzo blisko całego miasta i wszystkich atrakcji, można więc spędzić kilka godzin w Nowym Jorku będąc jedynie przelotem.

Wakacje marzeń
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

YOU MIGHT ALSO LIKE