17 stycznia 2021

You are here: / Sushi Warszawa ranking / Sylwester w kraju wiecznej wiosny

Sylwester w kraju wiecznej wiosny

Sylwester w kraju wiecznej wiosny

PLL LOT to jeden z najpopularniejszych przewoźników szczególnie wśród naszych rodaków. Dużą popularnością cieszą się loty krajowe miedzy polskimi miastami. Zły stan dróg, korki na ulicach sprawiły, że coraz częściej pasażerowie wybierają komunikacje powietrzną. W atrakcyjnych cenach możemy polecieć na wczasy nad morze a także do wielu innych większych miast. Wszystkie loty realizowane są przez Warszawę.

PLL LOT

Inną ofertą która wzbudza duże zainteresowanie jest Szalona środa. W wybranym dniu- w środku tygodnia do godziny 24 możemy zabukować bilety lotnicze w bardzo atrakcyjnych cenach. Kierunki zmieniają się z każdą akcja stąd warto śledzić informacje na stronach internetowych przewoźnika.

Obecnie zakończył się czas urlopowy i linie lotnicze oferują loty na święta i sylwestra. W ofercie szalona środa najatrakcyjniejszym rozwiązaniem na pożegnanie Nowego roku jest Tel Awiw. To miasto plasuje się na drugim miejscu w Izraelu. Inaczej nazywane jest metropolią globalną. To miejsce jest dużym centrum badawczym, znanym ośrodkiem gospodarczym a przez liczne hotele, restauracje i kawiarnie stał się celem wielu wycieczek. Tel Awiw to inaczej Wiosenne wzgórze. W tym mieście znajduje się jedno z najstarszych portów na całym świecie. Dookoła zaś znajdują się targowiska. W związku z tym, ze większość obiektów ma biały kolor nazywa się je także Białym miastem.

Tel Awiw posiada także meczet, który jest głównym ośrodkiem kultu Izraela. To miasto ma duże znaczenie kulturowe, gdyż znajduje się w nim Teatr Narodowy. Do muzeów w tym mieście corocznie przybywa ponad milion zwiedzających. Ponadto na każdym kroku można znaleźć galerie, kina i mnóstwo bibliotek, co świadczy o dużym stopniu wykształcenia mieszkańców.

Mnogość turystów sprawiła, że Tel Awiw jest nazywany miastem, które nigdy nie zasypia. Najbardziej przyciągają tu urlopowiczów piękne białe plaże. Najwięcej osób skupia się wokół hotelu Hilton, gdyż tu jest najwięcej atrakcji i możliwości uprawiania sportów wodnych. Miasto jest doskonale przygotowane na przyjazd gości. Funkcjonuje tu ponad 40 hoteli a także liczne hostele i apartamentowce. Do najbogatszych hoteli należy właśnie hotel Hilton z własna plażą i prywatnym parkiem. W mieście jednak jest także mnóstwo opcji tańszych noclegów na każda kieszeń.

Dlatego opcja Tel Awiwu na sylwestra to gwarantowana świetna zabawa i niezapomniana przygoda. Ceny w Locie zaczynają się już od 600 złotych. Loty będą realizowane z polskiej stolicy, a także z innych portów regionalnych, jednak loty z innych miast niż Warszawa mogą być droższe.

Podobne wpisy:

Sylwester w kraju wiecznej wiosny
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

YOU MIGHT ALSO LIKE