5 marca 2021

You are here: / Sushi Warszawa ranking / Skandynawskie linie rosną w potęgę

Skandynawskie linie rosną w potęgę

Skandynawskie Linie Lotnicze SAS opanowują polskie lotniska już w przyszłym roku wraz z rozpoczęciem wakacyjnego sezonu do oferty katowickiego lotniska dołączy nowe połączenie. Rejsy na trasie Katowice – Kopenhaga wystartują 26 marca 2012 r. i będą realizowane cztery razy w tygodniu: w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek. Obsługiwać będą je samoloty CRJ200 lub CRJ900 NextGen. Samoloty przewoźnika będą lądować na jego głównym lotnisku w Kopenhadze, porcie lotniczym Kastrup, dlatego klienci będą mogli przesiadać się na inne maszyny przewoźnik, tym samym świat stoi przed nich otworem.

SAS

Lotnisko Kastrup jest bardzo lubiane wśród podróżujących, bowiem jest niewielkie, ciche, można by powiedzieć kompaktowe, dlatego łatwo jest korzystać z przesiadek. Port był wielokrotnie nagradzany za przyjazność dla pasażerów.

Skandynawski przewoźnik oferuje połączenia już z pięciu polskich miast, samolotami linii lotniczych SAS polecimy min. z Gdańska, Poznania, Warszawy właśnie do Kopenhagi, ponadto z Gdańska do Oslo i do Sztokholmu, to ostatnie wystartowało kilka dni temu i już cieszy się dużym powodzeniem. Łącznie SAS oferuje połączenia do ponad 60 skandynawskich miast. Bilety lotnicze można rezerwować na stronie internetowej przewoźnika, a także we wszystkich biurach podróży na licencji IATA.

Przewoźnik docenia polski rynek, stąd ta ekspansja, która z pewnością cieszy klientów. SAS od dawna wykonywał połączenia z Wrocławia, teraz przyszła pora na kolejne miasto południa tym razem Katowice. Oferta linii skierowana jest zarówno do klientów biznesowych jak i turystów.

Siatka połączeń przewoźnika rozwija się także poza granicami naszego państwa, SAS wraz z nadaje ściem lata będzie wykonywał rejsy m.in. z Kopenhagi do Malagi, Splitu i Dubrownika oraz ze Sztokholmu do Barcelony, Dubrownika, Malagi czy Alicante.

Powody do zadowolenia ma zarówno zarząd linii SAS jak i klienci, bowiem linie kolejny raz ustanowiły rekord punktualności. Sprawia to, że SAS od 2,5 roku jest najpunktualniejszą linią lotniczą na świecie. Lider w kategorii „duże linie lotnicze – wykonujące ponad 30 000 lotów rocznie” może pochwalić się wynikiem 94 procent. Oznacza to, że ze zaledwie 6 samolotów na 100 lądowało z lekkim opóźnieniem, natomiast pozostałe 94 przybywało o czasie.

Skandynawskie linie rosną w potęgę
1 vote, 5.00 avg. rating (91% score)

YOU MIGHT ALSO LIKE