7 marca 2021

You are here: / Sushi Warszawa ranking / Sakana: Moliera 4/6 (Śródmieście) – znakomite sushi

Sakana: Moliera 4/6 (Śródmieście) – znakomite sushi

Czytając wiele pozytywnych opinii o sushiarni Sakana postanowiłem sprawdzić ją sam. Przecież nie wolno wierzyć przypadkowym internautom:)) W Warszawie są dwie restauracje Sakany – ja wybrałem się do tej nieopodal Teatru Narodowego w Centrum. Obalę, czy potwierdzę mity z komentarzy? Sprawdźmy.
Jakość sushi

Mega pozytywne wrażenie! Trzeba podkreślić – dają czekadełko! I to nie byle jakie… Tu nie ma mowy o przeroście formy nad treścią – sushi jest bardzo schludnie skomponowane i …. mniam…. wygląda apetycznie. Ocena wysoka!
Obsługa

Znakomicie. Nie ma tu tradycyjnych stolików – siedzi się przy barze, dlatego już przy wejściu klientów wita kelner – co jest bardzo przyjemne.
Relacja cena/jakość

Taka jakość musi kosztować. Trzeba się przygotować na to, że ceny są nieco wyższe, ale w relacji jakość/cena pozostają w stopniu odpowiednim. System jedzenia to miseczki, dlatego na bieżąco można sobie wyliczać koszty spożytego posiłku:) Oczywiście jak ktoś w takiej sytuacji jest zdolny do liczenia.
Ogólna atmosfera

Lubię takie knajpy. Kiedyś nie należałem do fanów susharni bez stolików. Ale pogląd mój się zmienił. Patrzenie na ręce sushimastera też jest fajne. Warto dodać, że jest tu trochę jak w dobrym lokalu z drinkami – sushimaster zapytał na co mam ochotę, na jakie smaki i pod to skomponował zestaw. Szacun.

Sakana: Moliera 4/6 (Śródmieście) – znakomite sushi
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

YOU MIGHT ALSO LIKE