6 marca 2021

You are here: / Sushi Warszawa ranking / Rejs po Bałtyku

Rejs po Bałtyku

Rejs po Bałtyku

Ostatnie podrygi lata a jeszcze wielu z nas nie skorzystało z urlopu. Jak więc spędzić ostatnie słoneczne dni tego roku aby były ciekawe i pełne emocji?

Jeśli nie masz zbyt dużo funduszy, aby wybrać się nad ciepłe morze, możesz skorzystać z oferty jakie proponują nam polskie linie morskie. Weekend na Morzu Bałtyckim może być równie ciekawy jak wakacje pod palmami. Rejs może odbywać się tylko po morzu, a atrakcje jakie przewidziano na większości statkach wycieczkowych pozwalają na przyjemne spędzenie czasu. Można również wybrać opcję rejsu do jakiegoś portu na Morzu Bałtyckim, połączony ze zwiedzaniem niezwykle ciekawych miast portowych wraz z całym smakiem zagranicznej wycieczki. Z naszego portu w Gdyni najwięcej takich rejsów organizowanych jest do Szwecji. Tam można odwiedzić jedno z najpiękniejszych miast w Europie Sztokholm. Zachwycić się jego niepowtarzalnym urokiem, posmakować wyjątkowego charakteru tego miasta czy zrobić zakupy. To jak znaleźć się w zupełnie innym bajkowym świecie z cudowną architekturą i wspaniałymi ludźmi.

Ciekawa ofertą biur turystycznych jest rejs tematyczny. dzięki takiej morskiej przygodzie możemy poznać nie tylko wspaniałe miejsca ich przyrodę i architekturę ale również dzieje dawnych plemion zamieszkujących basen Morza Bałtyckiego. Do dziś fascynujące wydają się opowieści o wojowniczym ludzie wikingów, które tworzyło wspaniałą i niemalże magiczną historię nadbałtyckich wysp i miast. Poznać warto ich wspaniałe wierzenia i zwyczaje oraz tajemnice powstawania kamiennych kręgów, które służyły im jako brama do krainy Odyna i Walhali.

Bałtyk odkrywa przed nami wiele swoich ciekawych tajemnic, warto więc wkroczyć świat skandynawskich bogów i wierzeń. Poznać ich zwyczaje oraz odwiedzić cmentarzyska walecznego ludu Wikingów. Przekonać się na własne oczy czy byli oni tylko barbarzyńcami czy też tworzyli wspaniałą kulturę o cywilizowanym charakterze.

Podobne wpisy:

Rejs po Bałtyku
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

YOU MIGHT ALSO LIKE