4 marca 2021

You are here: / Transport i Motoryzacja / Pasje mojego brata

Pasje mojego brata

Mój młodszy brat kończy właśnie technikum samochodowe i zakłada, że swoją przyszłość zwiąże z największą namiętnością swojego życia, którą jest motoryzacja. Już od dziecka lubił przyglądać się, jak tata próbuje reperować nasz samochód. Potem zaczął mu asystować, a w końcu stał się od niego mądrzejszy. W efekcie zupełnie naturalnym krokiem był wybór technikum samochodowego.
Dla mojego brata motoryzacja naprawdę stanowi centralny punkt życia. Poświęca jej nie tylko cały wolny czas, ale i pieniądze. Uważa, że informacje z internetu mu nie wystarczą i kupuje różne magazyny związane z motoryzacją, również zagraniczne. To wymagało od niego doskonalenia znajomości języków obcych i w sumie wyszło mu na dobre.
Wydaje się, że mój brat doskonale połączył przyjemne z pożytecznym. Spędzając czas w ulubiony sposób, może przy okazji zarabiać niezłe pieniądze. Wygląda na to, że motoryzacja stanowi jego sposób na życie. Mogę mu chyba tylko pozazdrościć znalezienia takiego dochodowego zajęcia, a zarazem hobby.

Pasje mojego brata
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

YOU MIGHT ALSO LIKE