13 sierpnia 2020

You are here: / Ranking sushi Warszawa / Odkryj tajemnice Ziemi Ognistej!

Odkryj tajemnice Ziemi Ognistej!

Hotele nad morzem (5)Jeśli marzą Ci się wczasy na Ziemi Ognistej nastawiaj się na podróż po pustynnych zaroślach, opuszczonych lasach i dawnych więzieniach – odwiedzanie Tierra del Fuego jest jak podróżowanie do innego świata.

Tierra del Fuego, czyli właśnie Ziemia Ognista to zespół wysp na południe od Ameryki Południowej, które naprawdę robią wrażenie.

Co tam zobaczyć?

Najbardziej wysunięte na południe miasto Tierra jest także najdalej na południe miastem na świecie. Wybierając się tam znajdziesz się w przepięknej górskiej okolicy i okolicznościach lodowcowych, ale równocześnie nie braknie plażowych spacerów z widokiem na zardzewiałe porty. Są tam też unikalne muzea, a także najlepsze schroniska. Są tam również rozległe, wiecznie zielone lasy ? możesz je podziwiać ze wszystkich stron. Ziemia Ognista naprawdę jest pełna niespodzianek, wartych odkrycia, dlatego wszystkie osoby które mają ochotę na nietuzinkową przygodę powinny się wybrać właśnie tam. Można już znaleźć wiele pakietów wycieczkowych ? i to w dość atrakcyjnych cenach.

Odkryj tajemnice Ziemi Ognistej!
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

YOU MIGHT ALSO LIKE