24 czerwca 2021

You are here: / Turystyka i Podróże / Nowa oferta easyJet

Nowa oferta easyJet

Nowa oferta easyJet

Sardynia to jedna z najpiękniejszych włoskich wysp. Zlokalizowana jest między Włochami, a przepięknymi regionami Tunezji. Bajecznie czysta woda, dogodny klimat i mnóstwo atrakcji. Sardynię inaczej nazywa się wyspą skarbów, co świadczy o jej wyjątkowości. Jak wszystko co włoskie, tak ta wyspa posiada niesamowity urok.

Hotele, restauracje – wszystko utrzymane jest we włoskiej tradycji i południowej kulturze. To co przyciąga tu turystów na wczasy to niesamowita fauna i flora.

Nie można spotkać tu krzyżówek gatunków, gdyż są one izolowane od lądu. Plaże w Sardynie zalicza się do najpiękniejszych i najczystszych w Europie. Odznaczają się nieskazitelnym i białym piaskiem. Szczególnie ważnym terenem turystycznym jest północna część Costa Smeralda. Costa Smeralda inaczej Szmaragdowe wybrzeże to miejsce, które powinien zwiedzić każdy Europejczyk. Cała panorama miejsca: górzysty krajobraz, klify i przepiękny kolor wody. Dodatkowo można skorzystać tu z wielu rozrywek: park wodny Aquadream, a także Porto cervo, czyli świat luksusowych jachtów i bogatych samochodów.

Bilety lotnicze na Sardynię oferują linie easy jet z Berlina. Jest to bardzo korzystna oferta również dla Polaków, którzy zamieszkują zachodnie tereny Polski. Easy jet to tania linia lotnicza, która niczym nie umniejsza tradycyjnym liniom. Szczególnie dba o dobro pasażerów, oferując korzystne rozwiązania. Najlepiej, jak u wszystkich tanich przewoźników, warto podróżować tymi liniami tylko z bagażem podręcznym, który w easy jet nie ma ograniczonej wagi. Można w tej linii rezerwować bilety tylko w jedną stronę, nie ma także problemów z przesunięciem lotów. Można na pokładzie zjeść smaczny posiłek a także skorzystać z licznych usług. Oprócz Sardynii, easy jet oferuje bilety lotnicze do Paryża w promocyjnych cenach. EasyJet jest jedną z nielicznych linii lotniczych, które w taki dokładny sposób przejmują się naszym środowiskiem naturalnym. Linie na swoich samolotach używają specjalnego materiału na skrzydła, które ograniczają przepływ spalin do powietrza, a także zmniejszają przedostawanie się hałasu.

Podobne wpisy:

YOU MIGHT ALSO LIKE