4 marca 2021

You are here: / Transport i Motoryzacja / Legionowo: Transport i komunikacja

Legionowo: Transport i komunikacja

Podróżowanie piechotą jest przyjemne, jeśli jednak chcemy dojechać gdzieś dalej, trzeba skorzystać z środka, który o wiele bardziej się do tego nadaje. Legionowo od dawna inwestuje duże pieniądze w transport publiczny i dzięki temu do wielu miejsc można dojechać komunikacją miejską. Poniższy artykuł przedstawia listę linii dostępnych w mieście i powiecie legionowskim i omawia transport i komunikację w Legionowie.
W Legionowie jest duża siatka transportu publicznego, która dodatkowo jest solidnie utrzymywana. Poniżej przedstawiam listę linii autobusowych, które transportują ludzi w mieście Legionowo a także jego okolicach. Dzięki komunikacji lokalnej w mieście Legionowo podróżowanie tutaj jest szybka i niedroga. Udostępnia ona podróżowanie do większości ważnych lokalizacji w Legionowie jak np.: ulica Krakowska, Ulica Parkowa, Fit-Line Fitness, Centrum Szkolenia Policji. Wiaty autobusowe są gęsto rozstawione po całym Legionowie. Często używane są Legionowo-Przystanek, Przystanek na Os. Młodych i na Ul. Mickiewicza. Linia nocna N64 kursuje na trasie Dw. Centralne do Os. Jagiellońska.
Prócz transportu lokalnego i autobusów warto również sprawdzić taxi. Legionowo posiada dużą ofertę firm taksówkarskich jeżdżących w powiecie legionowskim, które umożliwią wam komfortowy dojazd bezpośrednio do miejsca podróży.
Najlepszą z lepszych firm taksówkarskich jest Taxi Legionowo, której ceny i ofertę można sprawdzić na stronie taxilegionowo.pl. Kiedy chcecie skorzystać z transportu indywidualnego to taxi są świetną alternatywą dla przepełnionych autobusów miejskich.

Legionowo: Transport i komunikacja
1 vote, 5.00 avg. rating (91% score)

YOU MIGHT ALSO LIKE